top of page

My Items

עמית שמש

עמית הוא צלם סטילס, יוצר ומורה לצילום. עובד בעולמות הלייף סטייל ומצלם בין השאר, מוצר, מזון ואפנה.

גליה שילוח

במאית ותסריטאית ומביאה איתי ניסיון רב בעריכת תחקירים וראיונות עומק, בנושאים שונים בהם עסקתי לאורך השנים. הזדמן לי לתחקר ולראיין ראשי מדינה עבור סדרת סרטים על מנהיגי המדינה לדורותיהם (בן-גוריון, משה דיין, גולדה מאיר וכו'). סרט אחר שלי עוסק במחתרת תנועות הנוער הציוניות בהונגריה שהצילה כ-100,000 יהודים בזמן השואה וצולם בהונגריה. בשנת 2022 סיימתי עשייתו של סרט דוקומנטרי, שהוקרן בסינמטקים ברחבי הארץ וביישובים שונים - "מזרחים בקיבוץ" המתאר את סיפורו של גרעין "אייל" - בני נוער מזרחים, שהיו ממקימי קיבוץ כיסופים, ועל סיפור עזיבתם הכואבת אותו. אני מאוד אוהבת את תהליכי הבימוי ובעיקר את האפשרות לנהל ראיונות מורכבים ואינטימיים עם אנשים-מרואיינים על סיפורי חייהם המרתקים. במקביל לעבודתי הקולנועית, אני מנהלת גם מגמת קולנוע בביה"ס תיכון במרכז הארץ, והעבודה עם בני-נוער מציבה מולי אתגרים חינוכיים, רגשיים ואינטימיים, שאני מוצאת אותם מרגשים ומיוחדים במינם. לשמחתי, הקשרים עם תלמידיי נמשכים גם שנים לאחר שסיימו ללמוד במגמה, ועל כך גאוותי.

קובי יונתן

עיתונאי, צלם עורך של רשתות טלוויזיה זרות בישראל מזה שנים רבות. גר במבשרת ציון, שלושה ילדים וכלב.
אמן ווידאו ארט.

ג'ודי הרבשטיין

ג'ודי הרבשטיין היא במאית, צלמת, תחקירנית ומפיקה של סרטים דוקומנטאריים בעלת תואר ראשון ((BFA מ Otis Art Institute of Parsons School of Design, Los Angeles, California ותואר שני California (MFA) Institute of the Arts, Valencia, California. ותואר שני (MA) נוסף בקולנוע בתוכנית הבינתחומית לאמנויות באוניברסיטת תל אביב .במהלך שנים רבות שימשה כתחקירנית וכתבת, במאית, מפיקה תסריטאית וצלמת של כתבות וסרטים תיעודיים בארצות הברית, דרום אפריקה, בריטניה וישראל. זכתה בפרס האמי (EMMY) על סדרת כתבות שצולמו בחברון. בשנים האחרונות היא מתגוררת בנווה אטיב שברמת הגולן ועוסקת בהוראת קולנוע לצד המשך עיסוקה כאומנית יוצרת .

דורי סלע

30 שנות נסיון בעסקים בין לאומיים בחברות היי טק וכיועצת עצמאית. הכשרה מקצועית כעובדת סוציאלית, טריינר ב NLP והסמכות בלימודי הילינג, קלפים וטיפול שונים. סבתא פעילה ל 3 . עובדת גם בטיפול באנשים בעיקר בשינוי תעסוקה ומתנדבת כממטור עסקי שמספר מייזמים. מחברת ספר עסקי - Business Meetings That Work שהיה בסט סלר באמזון

מיכה ליבנה

נשוי ואבא לשלוש בנות. קולנוען דקומנטריסט. מתמחה בבימוי, עריכה וצילום. יצר והשתתף בסרטי תעודה רבים ביניהם: "מסע הבחירות של מאיר אריאל", "שירת הגליל", "סיפור על ילד אחר", "סיפור סגור", "מורנוב", "המקשיב".
ידע ונסיון רב ביצירת סרטים אישיים להעצמה ושימוש במצלמה ובקולנוע ככלי לשינוי אישי וחברתי.

יוחאי יחיאל רוטנברג

עובד סוציאלי קליני וקהילתי,מדריך , מנחה ועורך תוכניות רדיו ופודקאסטים, ניסיון רב בראיונות והגשת תוכניות רדיו וטלוויזיה עם מגוון אוכלוסיות, צלם וידיאו וסטילס , מנהל אולפן טלוויזיה, ניסיון רב בעבודה עם בני הגיל השלישי, בני נוער בסיכון ואוכלוסיות עם צרכים מיוחדים. מנטור, מגשר, ומנחה קבוצות וניהול 35 שנים , יושב ראש ומנכל עמותה ישראלית לתקשורת קהילתית בהתנדבות

דורית עוז

עובדת סוציאלית MA, פסיכותרפיסטית, מטפלת משפחתית וזוגית מוסמכת.
קולנוענית דוקומנטרית אישית, יוצרת ומלמדת.
ניסיון רב בטיפול ותיעוד מגוון רחב של אוכלוסיות ובעיות, כולל טיפול בטראומה.
נשואה + 3 ילדים ו 6 נכדים.
גרה בתל אביב.

bottom of page